072-2598974
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
אייזלר המרכז לאורטופדיה מקצועית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
מוצרי אורטופדיה – אייזלר אורטופדיה
 
 
 
עם ניסיון של מעל 30 שנה, אייזלר אורטופדיה הינה אחת משלושת החנויות הוותיקות ביותר בתחום האורתופדיה בירושלים. היא מספקת קשת רחבה של מוצרים ושירותים בתחום. עם השנים נודע שמה של החנות בכל רחבי הארץ, וכיום היא מושכת אליה לקוחות לא רק מירושלים אלא גם ממקומות מרוחקים יותר.
 
 
 
 
אייזלר אורטופדיה היא הרבה מעבר לחנות, שכן, היא כוללת מעבדה מתקדמת, שבה מיוצרים שלל מוצרים אורתופדיים בהתאמה אישית. לנוחות הלקוח, מכון האורטופדיה אייזלר משתף פעולה עם משרד הביטחון, המוסד לביטוח לאומי, משרד הבריאות, קופות החולים וחברות הביטוח השונות. שיתופי פעולה אלו מאפשרים ללקוח לקבל החזרים כספיים המגיעים להם מכל הגופים הללו. המכון אף מספק אביזרים עבור אגף השיקום של משרד הביטחון.

צוות המכון הינו מקצועי, מיומן ובעל תודעת שירות גבוהה. יש לו את כל הידע והכלים הדרושים כדי להתאים לכל אדם את המוצר הדרוש לו. באייזלר ניתן דגש מיוחד על איכות השירות, שכן הוא שהקנה למכון את שמו הטוב, והוא גם זה שמשמר אותו לאורך זמן.

בחנות ניתן לרכוש מגוון רחב של אביזרים אורתופדיים:
  • מדרסים
  • נעליים
  • כריות שינה
  • מוצרי בריאות לגב
 

היסטוריה

 
המרכז האורתופדי אייזלר נוסד בשנת 1955 בארה"ב, על מנת לספק מענה איכותי ומקצועי לצורכיהם של אנשים שהיו זקוקים לציוד אורתופדי אמין ומתקדם. כבר אז שאף המרכז להעניק ללקוחותיו שירות בסטנדרטים גבוהים במיוחד ומוצרים "עם גב".

ב-1978 הקימו מר חיים אייזלר ומר פרץ אייזלר את ש.פ.ע. המרכז לאורטופדיה מבית אייזלר בירושלים. מאז שנפתח המכון לפני כ- 30 שנה, הוא טיפל בעשרות אלפי לקוחות ו-"העמידם על רגליהם".
 

כיום

 
אייזלר אורטופדיה בירושלים הינו ממובילי הענף בארץ, עם מוניטין וניסיון של למעלה מ- 30 שנה. המרכז מציע ללקוחותיו מגוון עשיר של מוצרים אורתופדיים מתקדמים בהתאמה אישית. במרכז פועלת מעבדת ייצור מהמתקדמות בארץ. בין תחומי ההתמחות של המעבדה – ייצור מכשירי הליכה, מוצרים אורתופדיים ייחודיים בהזמנה אישית ועוד.
 

עתיד

 
אייזלר אורטופדיה רואה עצמו מחויב למקצועיות ללא פשרות ולשירות אדיב ואמין לכל דורש. המרכז מקפיד להתקדם, להתחדש ולחדש, על מנת להעניק ללקוחותיו את המיטב גם במאה ה-21. צוות המרכז ישמח לעמוד לשירותכם ולצרף גם אתכם למשפחת לקוחותיו המרוצים.